Potrzebujesz pomocy lub porady? 733-406-407
Jesteśmy w serwisach

O firmie

Witam wszystkich
na stronie internetowej firmy
good-life

Od kilku lat zajmujemy się doradztwem, konsultacjami, organizowaniem sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego dla Klientów z całego kraju. Zbierając to doświadczenie postanowiliśmy stworzyć firmę good-life, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwi nam realizację świadczeń, wniosków czy też potrzeb poprzez kontakt telefoniczny, mailowy - zupełnie bez wychodzenia z domu.

By ograniczyć Państwa czas, bądź też umożliwić dotarcie tam, gdzie bariery na to nie pozwalają, jako firma, pomagamy w załatwianiu formalności, dokonujemy pomiarów/dopasowań, udzielamy porad nie tylko w zakresie dopasowania zaopatrzenia i sprzętu, ale także zespołu medycznego w skład którego wchodzą: rehabilitant, pielęgniarka i lekarz.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by realizacja zamówień przebiegała sprawnie, spełniała oczekiwania Klienta. Rozumiemy jak ważne jest indywidualne podejście do potrzeb i problemów osób chorych, słabszych, niepełnosprawnych.

Dowozimy sprzęt do domu Klienta, umożliwiamy wypróbowanie i dopasowanie wózków i innych urządzeń, oferujemy transport zakupionych produktów.

Jesteśmy otwarci na współpracą z różnymi firmami, instytucjami oraz organizacjami, podejmującymi problematykę, powiązaną z działalnością
i zakresem usług firmy good-life.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem